درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    

شركت مهندسی بازرگانی پویاگران صنعت با هدف بستر سازی وهمکاری در راستای توسعه صنایع نفت ،گاز، پتروشیمی وانرژی از طریق هم افزایی نهادهای حرفه ای ایرانی و بین المللی و با برخـــورداری از تجارب چنديــن ساله خود در حوزه های مختلف اقتصادی در زمینه های پیمانکاری،تامین تجهیزات و قطعات و بازرگانی در بخش های نفت،گاز،پتروشیمی و انرژی و با مشاركت و پشتوانه علمي و اجرايی برخی شرکت های همکار متخصص از سال 1385 آغاز به فعاليت نموده است. موسسین اين شركت با شناخت كافي از ظرفيت‌هاي موجود اقتصادی كشور همواره می كوشند در جهت پاسخگويی صحيح و شايسته به نيازها و خواسته‌های صنایع ايران گام بردارند.

کارفرمایان:

  1. شرکت پتروشیمی شیراز
  2. شرکت ملی صنایع مس ایران
  3. شرکت پتروشیمی مبین
  4. شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

 شرکت مهندسی پویا گران صنعت مجموعه ای توانمند در زمینه پیمانکاری،مهندسیِ خرید و تأمین ماشین آلات، تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز صنعت کشور است.

شرکت مهندسی پویا گران صنعت   با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در ارایه ی خدمات مهندسی ،بازرگانی خارجی و اخذ نمایندگی انحصاری برخی شرکت معتبر کانادایی فعال در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی وانرژی، همواره در کنار صاحبان صنایع کشور بوده است.این شرکت دارای نمایندگی انحصاری شرکت Thorburn flex کانادا در زمینه طراحی و ساخت اتصالات انعطاف پذیر(Expansion Joints) در Ducting و Piping می باشد.این شرکت تامین کننده کنترل ولوهای شرکتgosco valves کانادا ودمپرهای شرکت flextor می باشد.

حوزه های تأمین کالاها و ارایه ی خدمات:

صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی و انرژی

 قطعات یدکی اصلی برای تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

 قطعات یدکی، تجهیزات و ماشین آلات صنعت حفاری

خدمات بازرگانی:

 تخصص در ارایه ی کلیه ی خدمات بازرگانی خارجی از مرحله ی منبع یابی، سفارش، حمل و ترخیص تا تحویل به مشتری از برندهای معتبرآمریکایی، کانادایی و اروپایی. 

 

 

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس